APARTAMENTI ARTILĒRIJAS IELĀ

Artilērijas iela 26 ir pilnībā renovēts mājas komplekss ar sakārtotu un labiekārtotu apkārtējo vidi tikai dažu metru attālumā no Ziedoņdārza ar sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumiem, baseinu, strūklaku, kafejnīcu un suņu pastaigu laukumu.

Dzīvokļa plānojumi

Arhitektoniskā vērtība šim projektam ir atjaunota vēsturiskā Eklektisma stila mūra māja, kas oriģināli celta 1902. gadā. Šāda veida projekts viennozīmīgi ir pienesums Rīgas vēsturiskajam centram.

Projekta unikalitāte slēpjas vairākos aspektos, kas sevī ietver būtiskas vēsturiskās vērtības, vienlaicīgi tās transformējot par mūsdienu prasību atbilstošām ērtībām un kvalitātēm.

Galvenā uzmanība projektā pievērsta augstai būvniecības un apdares kvalitātei. Ēkas renovācijā izmantoti tikai efektīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli.
Iekštelpu plānojumā ievērotas mūsdienu prasības, lai izveidotu plašus, ergonomiskus un mājīgus dzīvokļus. Projekts paredz 16 dzīvokļus ar platību no 18m2 līdz 66m2, kas paredzēti plašam pircēju lokam.

Nākamajiem iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko risinājumu – studijas tipa dzīvokli ar vienu vai vairākām guļamistabām. Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu apdari.

Šī ir vieta kur savu mājokli atradīs aktīva un “zaļa” dzīvesveida piekritēji, kuriem svarīga ir stilīga un droša vide, kā arī ģimenes, kurā svarīga piemērota un droša vide bērniem.

Mazo dzīvokļu īpašniekiem paredzēta profesionāla koplietošanas veļas mazgātava. Papildus katram dzīvoklim būs pieejama mantu glabātuve.

SAZINĀTIES AR MUMS

 info@artilerijas26.lv